✔

Professioneel Demontagebedrijf

✔

Specialist in nieuwe en gebruikte onderdelen voor Citroën, DS en Peugeot

✔

Voor 17:00 besteld, morgen in huis

✔

Snelle levering door Europa

✔

Ophalen mogelijk in Malden

✔

Hoge klantwaardering 4.8/5

✔

100% order checking

✔

OE, OEM en aftermarket

✔

400.000+ tevreden klanten sinds 1978

✔

Beste kwaliteit

✔

Deskundig verkoopteam

✔

We spreken Nederlands, Duits en Engels

✔

Alles direct op voorraad

✔

Voor schadeherstelbedrijven

✔

Voor garagebedrijven

✔

Voor dealerketens

✔

Voor particulieren







				

Angebote

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden.

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

HDI 1.6 16V 9HX DV6ATED4/ BOSCH 0281011863 EDC16C34

Productnummer: C1076EC
ART: C1076EC / EAN:

Eigenschappen

Voorwaarde: Nieuw
Prijs incl. btw.
€ 314,60
Niet op voorraad
Leveringsdatum: 01-01-1970

Geaccepteerde betaalmethoden

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

Bij Ebbenparts vindt u een uitgebreid assortiment aan nieuwe en gebruikte auto-onderdelen voor Peugeot, Citroën en DS. Deze Computer motor ECU is beschikbaar als origineel onderdeel of in een hoogwaardige aftermarket-uitvoering. Onze onderdelen worden zorgvuldig gecontroleerd en voldoen aan strenge kwaliteitseisen, zodat u kunt rekenen op betrouwbaarheid en een lange levensduur.
Profiteer van onze snelle levering of haal uw bestelling op in Malden. Met Ebbenparts haalt u vakmanschap in huis en houdt u uw auto in topconditie!

Fabrikant Productnummer
Stellantis 0281011863
Stellantis 1039S11204
Stellantis 1039S12134
Stellantis 1940JJ
Stellantis 216760315
Stellantis 4162EA
Stellantis 6580CW
Stellantis 6580QE
Stellantis 6580Y5
Stellantis 6580Y6
Stellantis 84505690
Stellantis 9659342280
Stellantis 9660105980
Stellantis 9661377280
Stellantis 9661773380
Stellantis 9661940180
Stellantis 9661940480
Stellantis DV6ATED4
Stellantis EDC16C34
Stellantis H0501280206
Usage nummers
C1076EC
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
CITROËN CITROËN
Alternatieve producten (9)
Weerstand in kachelhuis
C23HK
Prijs incl. btw. € 48,40
HDI 1.6 16V DV6TED4/ VALEO MITSUBISHI 9662854080 MOOOT22471
C46EB
Prijs incl. btw. € 90,75
BOVENBALK SLOTBALK/ ALLEEN DV6ATED4/ T2/ ZIE 7106C7
C141CC_am
Prijs incl. btw. € 78,65
HDI 1.6 16V 9HV 9HY DV6TED4B/ 9649358780 215975181/
C15AW_am
Prijs incl. btw. € 114,95
HDI 1.6 16V 9HV 9HY DV6TED4B/ 9649358780 215975181/
C15AW
Prijs incl. btw. € 151,25
BSM R05/ DELPHI 9666700480 9664706280 BSM-R05-00/ ZIE
C162EN
Prijs incl. btw. € 223,85
C46EB - HDI 1.6 16V DV6TED4/ VALEO MITSUBISHI 9662854080 MOOOT22471
C46EB
Prijs incl. btw. € 90,75
C141CC - BOVENBALK SLOTBALK/ ALLEEN DV6ATED4/ T2/ ZIE 7106C7
C141CC
Prijs incl. btw. € 78,65
Radiateur 1330P9 133389
C461NA_am
Prijs incl. btw. € 114,95

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

Uw laatst bekeken producten (3)
D 1.9 WJY DW8/ LUCAS DWLC12 DCN2 R04080028B 9641390180
C731EC
HDI 2.0 16V RHR RHL DW10BTED4/ ZIE.3502AE
C86PF
B 3.0 V6 24V XFX ES9J4S/ AUTO/ 4HP20/ TOERENTAL SENSOR/ SIE
C84ES
4.6 / 5 (337 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Goede en rustige uitleg aan telefoon. Achterruitenwissermotor (gebruikt) besteld. Volgende dag bezorgd. Zag er heel goed uit. Nette prijs. Werkt perfekt. Dit bedrijf maakt nette en betrouwbare indruk.''
Bekijk reviews

© 2026 Bart Ebben onderdelen.nl - Alle rechten voorbehouden.