✔

Professioneel Demontagebedrijf

✔

Specialist in nieuwe en gebruikte onderdelen voor Citroën, DS en Peugeot

✔

Voor 17:00 besteld, morgen in huis

✔

Snelle levering door Europa

✔

Ophalen mogelijk in Malden

✔

Hoge klantwaardering 4.8/5

✔

100% order checking

✔

OE, OEM en aftermarket

✔

400.000+ tevreden klanten sinds 1978

✔

Beste kwaliteit

✔

Deskundig verkoopteam

✔

We spreken Nederlands, Duits en Engels

✔

Alles direct op voorraad

✔

Voor schadeherstelbedrijven

✔

Voor garagebedrijven

✔

Voor dealerketens

✔

Voor particulieren







				

Angebote

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden.

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Katalysator

Productnummer: C836KD_am
ART: C836KD_am / EAN: 5052746159141

Eigenschappen

Voorwaarde: Nieuw

Beschrijving

"Aftermarket" is een betrouwbaar merk met hoogwaardige, duurzame producten voor diverse toepassingen.

Prijs incl. btw.
€ 356,95
Niet op voorraad
Leveringsdatum: 01-01-1970

Geaccepteerde betaalmethoden

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

Katalysator
Fabrikant Productnummer
Peugeot 1706AC
Peugeot 1706W3
Peugeot 1706W6
Peugeot 1706Y4
Peugeot 1706Z2
Peugeot 1706Z3
MINI 18307583146
MINI 18307599436
BMW 18307599436
Stellantis 01535T
Stellantis 1607AC
Stellantis 1612916480
Stellantis 1706AC
Stellantis 1706F6
Stellantis 1706P8
Stellantis 1706W3
Stellantis 1706W6
Stellantis 1706Y4
Stellantis 1706Z2
Stellantis 1706Z3
Stellantis 18307587713
Stellantis 18307588787
Stellantis 18307599436
Stellantis 7544572
Stellantis 7580744
Stellantis 9675338780
Stellantis 9680014580
Stellantis 9682490780
Stellantis 9684778680
Stellantis EP6CDT
Stellantis EP6CDTX
Stellantis EP6DTS
Stellantis PSAK488
Stellantis U7600894
Stellantis V758522180
Stellantis V759315380
Stellantis V7600894
Stellantis V760089480
Usage nummers
C836KD
0332985
0332986
0355371
0355372
0355373
0355374
0355375
0355376
0355377
0355378
0355379
0355380
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
CITROËN CITROËN
Peugeot Peugeot
Alternatieve producten (9)
Original PSA Stellantis products
C571SB
Prijs incl. btw. € 544,50
Distributie set
C598AI
Prijs incl. btw. € 344,85
Radiateur 1330P9 133389
C461NA_am
Prijs incl. btw. € 114,95
Aircopomp 6453WH 6453WJ
C285HA_am
Prijs incl. btw. € 356,95
C13FM - SLANGKLEM AAN KLEPPENDEKSEL/ BT 1.6 16V 4CYL 5FV 5F02 EP6CDT
C13FM_am
Prijs incl. btw. € 102,85
Benzinemotor 5FX E6DT
C568AA
Prijs incl. btw. € 3.327,50
C399AD - B 1.6 16V 5FX EP6DT THP/ DRUKREGELKLEP/ BWTS 11-09T082
C399AD
Prijs incl. btw. € 75,63
C111NG - BT 1.6 16V 4CYL 5FV 5F02 EP6CDT 156PK/ OLIEFILTERHUIS/
C111NG
Prijs incl. btw. € 302,50
C165AL - ELEKTROKLEP TBV OLIEPOMP/ EP6C/ ZIE 037990 V764723880
C165AL
Prijs incl. btw. € 114,95

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

4.6 / 5 (337 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Goede en rustige uitleg aan telefoon. Achterruitenwissermotor (gebruikt) besteld. Volgende dag bezorgd. Zag er heel goed uit. Nette prijs. Werkt perfekt. Dit bedrijf maakt nette en betrouwbare indruk.''
Bekijk reviews

© 2026 Bart Ebben onderdelen.nl - Alle rechten voorbehouden.